Стрічка бавовняна

590,00
грн.

Подзвонити


Якщо ви здійснюєте оптову закупівлю ви можете
Залишити заявку

Тип: стрічка бавовняна ремінна
Колір: хакі
Ширина: 20мм, 25мм, 30мм, 35мм, 40мм, 45мм
Матеріал: Бавовна
Виробник: Україна

Ми пропонуємо бавовняну стрічку, яку широко застосовують в різних галузях. Така стрічка використовується при пошитті різних спеціалізованих виробів народного вжитку таких як ремені, нашийники для собак, різноманітні мисливські та рибальські приспособлення, спорядження для коней та військового спорядження..


Чому наш продукт?
  1. Наша стрічка повністю вироблена в Україні, для її виготовлення ми маємо прямі поставки сировини від найбільших світових виробників.
  2. Потужне виробництво, здебільшого заточене під великий обсяг продукції, відповідно менші, ніж у конкурентів, затрати на виготовлення 1 мп стрічки, а отже, нижча ціна для споживача.
  3. Наші сертифіковані фахівці контролюють якість на кожному етапі закупки та виробництва.
  4. Наше сучасне обладнання дозволяє, якісно та швидко виготовити будь-яку стрічку для ременів, в потрібній кількості з урахуванням всіх особливостей та потреб клієнта. І результат, а саме якість та строк служби перевершить ваші сподівання.
Додаткова інформація

Додаткова інформація

   Стрічка бавовняна купити пропонуємо будь-яким зручним способом:
- Замовити прямо на сайті
- Зателефонувати за номерами телефонів.
- Написати повідомлення на електронну пошту
- Замовити зворотний дзвінок і наші фахівці зателефонують в найкоротші терміни.
    На сайті клієнт може знайти велику кількість корисної інформації. Ознайомитися з характеристиками та описом продукції. Отримати додаткові консультації, що стосуються взаємовигідного співробітництва.
    Ми знаходимося на зв'язку і готові відповісти на будь-які питання. Ми пропонуємо чесні ціни на продукцію власного виробництва та імпорту.
    А тепер гортай вниз, приєднуйся до наших соціальних мереж та знаходь корисне для себе! Будьте з нами!